15 990 244,00 zł – tyle znalazło się w puszce pana prezydenta na rzecz WOŚP. „Nie daj się zwyciężać złu, ale zło dobrem zwyciężaj”.

Pewna gdańszczanka, Patrycja Krzemińska, gdy organizowała zbiórkę pod hasłem „zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP”, nie zdawała sobie sprawy, że akcja przybierze taki obrót.
5613,11 to kwota, którą zebrał sam prezydent. Na konferencji prasowej Jurek Owsiak, zadeklarował, że zbiórka zostanie doliczona do finałowej kwesty zamordowanego prezydenta Adamowicz. Pieniądze zostaną przekazane na zakup nowoczesnej karetki neonatologiczna, wyposażonej w inkubator dla noworodków i inne niezbędne urządzenia medyczne.

Ale to nie koniec zbiórki do puszki prezydenta Adamowicza. Trwa nadal zbiórka pieniędzy na WOŚP jako wyraz kondolencji dla żony zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza – w imieniu studentów i absolwentów kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji uniwersytetu Gdańskiego, rocznik 2011-2016. Można jeszcze dopłacić coś od siebie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.