”Autobusy z zakątków całego kraju będą zjeżdżać do Warszawy by zagłosować za jedynie słusznie partią… Bareja do kwadratu.”

Dotarliśmy do świadka szokującego zdarzenia. Nakrył on przyszłych wyborców Patryka Jakiego na poszukiwaniu urzędu w którym będą mogli dopisać się do listy wyborców.

Taka sytuacja. O drogę do urzędu dzielnicy (a stoimy 200 metrów od urzędu ) pyta mnie grupa ludzi. Okazuje się, że owa grupa to „mieszkańcy” dzielnicy, którzy idą złożyć wnioski o możliwość głosowania w miejscu zamieszkania, głosowania na Pis, bo próbowali mnie przekonywać, że Pan Jaki to tak kocha Warszawę, że będzie kraina miodem i mlekiem płynąca. Ok sobie myślę (tylko jak mieszkaniec dzielnicy, nie wie gdzie jest jej urząd?), pomogę. I dzwoni telefon jednej osób z grupy:
„hej nie mogę teraz za bardzo rozmawiać, wysadzili nas w innym miejscu i się pogubiliśmy, ale już jesteśmy pod urzędem, składamy wnioski i na kolację powinnam być już w domu. (…) Nie, nie zwiedzaliśmy, bo nie było czasu, powiedzieli, że 21 będzie czas na zwiedzanie…”
Kurtyna.
Jestem totalnie apolityczny, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę „walkę” o fotel prezydenta w stolicy. Autobusy z zakątków całego kraju będą zjeżdżać do Warszawy by zagłosować za jedynie słusznie panującą partią… Bareja do kwadratu.
To tylko pokazuje, że Patryk Jaki tak naprawdę ma gdzieś mieszkańców Warszawy, liczy się tylko władza i układy. Ciemny lud kupi. – Opisuje sytuacje Pan Sebastian Deptuła na swoim Facebookowym koncie

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.