Co się zmieni?

Jesienią możemy się spodziewać zmian w rządzie.

Piotr Müller rzecznik rządu zapowiada, że może się to skończyć kilkoma zmianami personalnymi i kilkoma zmianami pod kątem struktury resortów.

Podczas wywiadu w Radiu Gdańsk mówił:
– Pracujemy w tej chwili przede wszystkim nad harmonogramem prac legislacyjnych, nad tym, w jaki sposób zrealizować te zapowiedzi programowe, które były składane na jesieni zeszłego roku oraz w czasie wyborów na prezydenta Polski. Do tego harmonogramu, do tych celów strategicznych, będziemy dostosowywać strukturę rządu oraz skład personalny. Myślę, że jesienią jest możliwe dokonanie tych korekt uwzględniających te cele strategiczne.

Odnosząc się do wielkości zmian, które mają nadejść odpowiedział, że na pewno jednym z elementów będzie „pewnego rodzaju konsolidacja niektórych obszarów funkcjonowania państwa tak, by proces decyzyjny nie musiał przebiegać często przez kilka ministerstw”.
– Spodziewam się, że to może się zakończyć kilkoma zmianami personalnymi i kilkoma zmianami pod kątem struktury resortów, ale jak głęboka to będzie zmiana? W tej chwili trwają analizy pod kątem tych wszystkich zapowiedzi programowych, które składaliśmy wcześniej.

Ostateczne decyzje zapadną jednak jesienią. Do tej pory będziemy mogli snuć tylko domysły. Nigdy nie wiadomo co nam zgotuje Prezes.

Źródło:Polsat News взять займ на киви кошелек без отказа без карты

Leave a Reply

Your email address will not be published.