Jak skutecznie odwrócić uwagę od pedofilii w kościele?  – Ava Milo

микрозайм на карту Jak skutecznie odwrócić uwagę od pedofilii w kościele? PIS i Kościół znaleźli sobie tarczę w postaci nagonki na osoby LGBT. Ohydny i perfidny atak na nasze koleżanki i kolegów jest zwykłą podłością i ma na celu jedynie podżeganie do nienawiści i agresji, robiąc za parawan makabrycznym historiom.
W marcu ksiądz Piotr M. z Ruszowa został skazany na 5 lat pozbawienia wolności za molestowanie dwóch niepełnosprawnych dziewczynek, które „przygotowywał” do komunii. Jego brat, siostra i wierne parafianki modliły się z różańcami pod salą rozpraw o uniewinnienie dla księdza! 300 wiernych podpisało się pod petycją o ukaranie prokurator oskarżającego księdza, nie szczędząc wyzwisk dzieciom. Ksiądz także nie widzi nic zdrożnego w obmacywaniu małych dziewczynek, więc złożył apelację. Wpłacił kaucję 80 tys. zł i wrócił na parafię, gdzie będzie wygodnie oczekiwał na ponowną rozprawę. „Bohatera” przyjęto we wsi z otwartymi ramionami… a trzeba przyznać, że „miłościwy” księżulo ma szczęście, bo tocząca się przeciwko niemu inna sprawa w sądzie, również o molestowanie dzieci w parafii wrocławskiej w latach 1984-1992 została umorzona z powodu przedawnienia, mimo, że zgłosiło się osiemnaście pokrzywdzonych osób.
Widziałam jeżdżące po ulicach wymalowane auta z płodami i hasłami o prawo do życia dla zygot ale nie widziałam ani jednego, które domaga się prawa do godnego życia i nietykalności dla żywych dzieci. A może wymaluję takiego pedofila w akcji i zaparkuję auto przed kościołem? Zastanawiam się, czy też otrzymam obstawę policji, aby nie zniszczyli „dzieła sztuki”? Chciałabym, żeby istniał Bóg, bo przynajmniej miałabym pewność, że z wyjątkową troską zajmie się tymi zwyrodnialcami na równi z ich poplecznikami. Jednak mieszkam w kraju, gdzie krzywda żywego dziecka nie spędza snu z oczu, a ciągnąca się latami bezkarność rozzuchwaliła kościół poza granice jakiejkolwiek przyzwoitości. Te wszystkie poważne problemy i przestępstwa są przemyślnie kamuflowane przez rząd, który używa policji do walki ze zwykłymi ludźmi, fikcyjnymi problemami, spłacając dług władzy. Takiej perfidii i manipulacji to nawet PZPR nie stosował. Do jakiego stopnia można być wewnętrznie padliną?

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.