Najciekawsze charytatywne aukcje WOŚP w internecie. Może się skusicie? :)

Aukcje internetowe znajdziesz na https://na.allegro.pl/aukcje_WOSP
♥ A więcej Rzeczy Od Serca dla WOŚP na https://rzeczyodserca.pl/
♥ Graj. Licytuj. Pomagaj!

Do wylicytowania jest wizyta w studiu programu „Milionerzy”. Hubert Urbański osobiście oprowadzi po studiu gościa honorowego, pokaże kulisy powstawania programu.

Tomasz Sianecki zaprasza na aukcję dwóch podwójnych biletów do Teatru 6. Piętro w Warszawie uprawniające do wizyty na spektaklu Szkło Kontaktowe live&touch. Bilet uprawnia do wizyty w kulisach teatru po przedstawieniu.

Stań się właściciele najbardziej odjechanego VW Golfa na świecie. To auto z 1986 od Filipa Chajzera, pomalowane na Pol’and’Rock Festival przez Szymona Chwalisza, z osobistym podpisem Jurka Owsiaka. Auto pełne jest niezliczonych symboli lat 80-tych! To automat, a pod maską ma silnik benzynowy pojemności 1,6. Licznik wskazuje 198 245 przejechanych kilometrów. Jak deklaruje Filip stan auta jest idealny. Jego nowy właściciel ma gwarancje, że nikt obok tego auta nie przejdzie obojętnie!

Robert Biedroń proponuje wspólny lot szybowcem. Lot odbędzie się w ustalonym ze zwycięzcą terminie, na lotnisku Centralnej Szkoły Szybowcowej Aeroklubu Polskiego w Lesznie.

Walizka, z którą Martyna Wojciechowska przemierzyła całą kulę ziemską (kilka razy), w trakcie realizacji programu „Kobieta na krańcu świata”. Ta walizka nosi ślady wielu podróży i wielu niebywałych miejsc w których była Martyna.

Wylicytuj pióro marki Sheaffer od Aleksandra Kwaśniewskiego. Dar dla WOŚP sygnowany jest prezydenckim podpisem. A jak podkreśla były Prezydent Polski „kto ma pióro, ten ma władzę”, więc osoba, która wylicytuje Jego dar ma szansę zrobić coś podwójnie dobrego! Aleksander Kwaśniewski namawia do swojej aukcji i dziękuje z góry każdemu, kto będzie brać w niej udział.

Wylicytuj lekcję nauki jazdy na koniu od Daniela Olbrychskiego. Znany aktor zaprasza do licytacji zarówno tych, którzy jeżdżą konno stylem klasycznym czy sportowym, jak i tych średnio zaawansowanych czy nawet osób, które nigdy na koniu nie siedziały. Daniel Olbrychski zapewnia, że z koniem Masterem przeprowadzą ciekawą lekcję jazdy w stylu westernowym lub kawaleryjskim. Kto jest chętny do nauki?

Wylicytuj współprowadzenie audycji radiowej od Kayah. Autorski program „Tu i teraz” w Meloradiu Kayah prowadzi w środowe wieczory. Tym razem chce jednak zrobić to razem ze zwycięzcą aukcji dla WOŚP. Wybierz z Kayah gościa programu i zobacz radio od kuchni. Licytuj!

Wylicytuj oryginalny plakat z filmu „Pokot” z własnoręcznymi podpisami Agnieszki Holland i autora plakatu, Andrzeja Pągowskiego. Był on wdrukowany tylko w kilku egzemplarzach, a zobaczyć go można było tylko na kilku wystawach. To dar dla WOŚP od Agnieszki Holland. Licytujesz?

♥ Wylicytuj oryginalną odznakę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji od Ryszarda Kalisza. To pamiątka z 2005 roku, która jak zaznacza mecenas Kalisz, ma wielką symbolikę.

Napewno jedną z ciekawszych propozycji jest aukcja Szymona Majewskiego, zobaczcie:

Jeżeli już komuś uda się wygrać aukcję Szymona Majewskiego to koniecznie powinien zainteresować się suknią ślubną Kasi Tusk:

Wylicytuj spotkanie z Natalią Siwiec i lekcję makijażu od Niej. Ta aukcja to gwarancja dobrze spędzonego dnia. Natalia zapowiada, że zdradzi wiele swoich tajemnic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.