PILNE! Tadeusz Rydzyk zarejestrował partię. Sam będzie jedynką na liście z Torunia!

Tadeusz Rydzyk zarejestrował partię i zamierza startować w wyborach parlamentarnych 26 maja 2019 roku. Jak przyznał w wywiadzie dla wZieci sam będzie jedynką na liście z Torunia, a pozostałych kandydatów poznamy podczas jego orędzia do narodu o godz. 20:00 w TV Trwam. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że retransmisja orędzia będzie również w TVP info o tej samej godzinie.

Jak narazie pozostałe jedynki w innych województwach są owiane tajemnicą ale z tego co udało się ustalić mają być to ludzie związani z kościołem oraz bliskim otoczeniem Tadeusza Rydzyka. Do tej pory poznaliśmy jedynie numer konta na stronie internetowej partii na który można wpłacać dobrowolne środki w celu wsparcia kandydatów.

W sondażu przeprowadzonego przez IRBOS partia Ruchu Prawdziwej Europy może liczyć na 10 % głosów, a większość bo ponad 90 proc. głosujących może być byłymi wyborcami „Prawa” i „Sprawiedliwości”. Jak przyznaje lider partii Ruchu prawdziwej Europu o. Tadeusz Rydzyk: „Kto na nas zagłosuje doczeka prawdziwego zbawienia”.

Stab kryzysowy PiS został dziś pinie wezwany dziś na ul. Nowogrodzką na pilną naradą. Swój urlop przerwał nawet premier Morawiecki.

Prima Aprilis 🙂

Wszystkie zawarte informację prosimy potraktować jako żart 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.