SKANDAL! Dziennikarz TVP kpi ze śmierci Izabeli Jarugi Nowackiej w Smoleńsku!

Kogo może bawić śmierć w Smoleńsku? Mikołaj Janusz, pracownik TVP po raz kolejny publicznie zakpił ze śmierci Izabeli Jarugi Nowackiej w katastrofie smoleńskiej. Jego wypowiedź możecie zobaczyć na filmie:

Kiedy 15-nastolatkowie dotknęli tylko hulajnogą pomnika smoleńskiego Policja ruszyła w pościg i zatrzymała dzieci. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarz TVP za bezpośrednie i celowe obrażenie pamięci ofiary katastrofy smoleńskiej nie poniesie żadnych konsekwencji. Dzieci zostały potraktowane przez Państwo PiS jak bandyci, za to dziennikarz TVP otrzyma za swoją działalność jeszcze wynagrodzenie z naszych podatków.

Mikołaj Janusz zasłynął już wcześniej jako etatowy prowokator PiS na opozycyjnych demonstracjach. Uderzył kobietę na lewicowym proteście. Kilkakrotnie naruszył też nietykalność cielesną opozycjonistów, w tym brał udział w prowokacji TVP wokół Magdaleny Ogórek w lutym.

Celem działalności Janusza jest przedstawianie opozycjonistów w jednoznacznie negatywnym świetle, publikowanie wizerunków, wyśmiewanie i podważanie autorytetu liderów opozycji. W ten sposób TVP dezinformuje młodzież.

Leave a Reply

Your email address will not be published.