Skandal !! Polski minister znieważa publicznie Francję i Francuzów

SKANDAL DYPLOMATYCZNY – MINISTER POLSKIEGO RZĄDU ZNIEWAŻA PUBLICZNIE FRANCJĘ I FRANCUZÓW

Minister Andruszkowicz który jest byłym prezesem faszystowskiej organizacji Młodzież Wszechpolska wykorzystał tragedię narodową francuzów do tego by publicznie znieważać i kpić z mieszkańców tego kraju.

Minister Andruszkiewicz jest osobą skazaną prawomocnym wyrokiem przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, w tej chwili wobec niego toczy się kilka dochodzeń prokuratorskich w tym co najmniej trzy z zawiadomienia naszego Ośrodka.

Sprawy o których zawiadomiliśmy prokuraturę są bardzo poważne, dotyczą min zamachu związanego z podpaleniem obiektów użyteczności publicznej. Mamy dowody na to że Andruszkiewicz gdy był jeszcze „wszechpolakiem” brał udział w przygotowaniach do takich zamachów.

W tej chwili minister „kilometrówka” jak ochrzcili go Polacy jest pod ochroną rządu PiS, który blokuje dochodzenia wobec niego w zamian za całkowitą służalczość i bezwarunkową lojalność. Gdy jednak dojdzie do zmiany władzy w Polsce – Andruszkiewicz będzie musiał odpowiedzieć za wszystkie czyny których się dopuścił.

Nasz Ośrodek prześle dzisiaj do Prezydenta Francji list w którym przeprosimy naród francuski za niegodne słowa ministra o faszystowskim rodowodzie który wykorzystał pożar katedry do tego by szczuć swoich zwolenników przeciwko Francji.

Na usta ciśnie się jedno zdanie:
„Andruszkiewicz ministrem… trudno o bardziej wymowny symbol upadku Polski”

Leave a Reply

Your email address will not be published.