Ten dosadny wpis w dobę zdobył ponad 25.000 lików i dotarł do miliona odbiorców. Przeczytaj cały:

Dosadny wpis jednego z internatów zdobył serca społecznoości sprzeciwiającej się organizowaniu wyborów korespondencyjnych. W dobę „polubiło” go ponad 25.000 osób i dotarł do ponad miliona odbiorców. Przeczytaj całość poniżej

„UWAGA!
WPIS BĘDZIE BARDZO DOSADNY!

Ty skur***ły do szpiku kości rządzie z Morawieckim na czele. Ty skur**wysynie Kurski i cała ta zakłamana tvpisowska bando….

Nie wycierajcie sobie swoich mord Polakami!
Wiecie czego chcą Polacy?! Chcą czuć się bezpiecznie! Chce wiedzieć czy wkrótce będą mogli oddać dzieci do przedszkoli albo puścić do szkół by móc iść do pracy! Chcemy wiedzieć czy w ogóle będzie do czego wracać. Chcemy wiedzieć czy rozpierdo***iscie na prawo i lewo wszystkie pieniądze na czarną godzinę. Czy wszystko zostało wydane na kupowanie głosów?! Chce wiedzieć czy przedsiębiorcy, którym pozamykaliście ustawowo biznesy dostaną pomoc. Czy po tym wirusie będą istniały moje ulubione kawiarnie, fryzjerzy czy sklepy… i przede wszystkim czy będzie mnie stać jeszcze na jakiekolwiek zakupy bo nie mam pewności czy za miesiąc czy dwa dostanę jeszcze wypłatę. Czy dodrukujecie jeszcze więcej pieniędzy i osłabicie Polską złotówkę? Czy dolar i euro będą za chwilę po 6-7-8-10 zł? Jaki macie plan na pomoc ludziom? Bo do tej pory jedyny wasz plan to przeforsowanie za wszelką cenę urzędu prezydenta. I wlepianie ludziom mandatów!!! Ostatnio np za mycie samochodu na myjni. Dlaczego zamykacie las a otwieracie kościoły? Dlaczego mam iść na chodniku 2 metry obok własnej żony?! Naprawdę G-Ó-W-N-0 mnie k*rwa teraz obchodzą te wybory!!!!! Są ważniejsze sprawy!!! Tylko wiecie co? Ja mam wrażenie, że wy właśnie z tej okazji chcecie skorzystać. Że Polaków G-Ó-W-N-0 obchodzą teraz te wybory a politycznie jest to wam na rękę.
Jeszcze raz powtórzę! Zajmijcie się naprawdę ważnymi sprawami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie KUWRA wyborami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS Jeżeli ktoś przeczytał ten wpis i się zgadza z moimi słowami to proszę o kliknięcie w lubie to albo komentarz. Chyba, że to jestem jakiś pie*dolniety a ten rząd robi wszystko świetnie, a wybory sa potrzebne…. to nie klikajcie nic… zignorujcie wpis”

кредитные карты которые дают всем без отказа

Leave a Reply

Your email address will not be published.